Ogłoszenie

Fundacja Szansa dla Gmin organizuje tygodniowe wyjazdy wypoczynkowe i rekreacyjne dla rolników oraz rolniczych emerytów i rencistów. Dysponujemy szeroką bazą ośrodków w górach, jak i nad morzem, ale również w atrakcyjnych miejscowościach w centralnej Polsce.

  1. Termin weekendowy od 30 kwietnia do 6.maja lub od 11 do 17 maja w miejscowości Jarkowice koło Szklarskiej Poręby. W programie pobytu przewidziany jest wyjazd do Pragi oraz dwa wyjścia na basen. Gwarantujemy również inne atrakcje, jak wyjście w góry i zwiedzanie okolic. Zapewniamy zakwaterowanie na sześć noclegów z wyżywieniem (śniadanie oraz obiado-kolacja).
  2. Wypoczynek na morzem w miejscowości Jarosławiec w terminie na początku maja (do uzgodnienia). Zapewniamy zakwaterowanie na sześć noclegów z wyżywieniem (śniadanie oraz obiado-kolacja). W programie pobytu proponujemy zabiegi lecznicze oraz odnowę biologiczną (usługi płatne – niskie ceny). Inne atrakcje - to darmowy basen na miejscu oraz na życzenie wycieczki autokarowe.

Zapraszamy chętnych do zapisywania się w biurze fundacji , tel. 22- 6293290 w godzinach 10.oo-15.oo lub przez telefon komórkowy 602695895.

Cena za jedną dobę pobytu wynosi od 70 do 90 zł.